skip to Main Content
Yardıma ihtiyacınız mı var? Bize ulaşın; 0232 376 80 42 - 0532 131 01 97

Av. Cansu Koç 7 Haziran 1991 İzmir doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Özel Ege Kolejinde, Lise öğrenimini İzmir Türk Kolejinde başarıyla tamamlamıştır. Lisans öğrenimine 2009 yılında İstanbul Aydın üniversitesinde başlayan Av. Cansu Koç 2014 senesinde hukuk öğrenimini tamamlayarak başarılı meslek kariyerine başlamıştır.

Av. Cansu Koç ticaret hukuku(şirket birleşme ve devralmaları, şirket kuruluş ve kapanış işlemleri) , kira alacağı, tahliye davaları, medeni hukuk(Boşanma davaları, miras, mal paylaşımı), borçlar hukuku(alacak davaları, sözleşmeler hukuku), iş hukuku(işveren ve işçi alacakları, iş sözleşmeleri) ve ceza hukuku alanlarında müvekkilerine başarıyla danışmanlık hizmeti vermektedir.

Avukat Cansu Koç, bir şirketin en önemli yapı taşlarından birinin işletme ve muhasebe bilgisi olduğunun bilincinde olarak genel muhasebe ve MBA eğitimi alıp şirketlere etkin bir biçimde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermeyi hedef haline getirirken, işaret dili eğitimi alarak, işitme engelli vatandaşların da sorunlarına çözüm bulabilmeyi hedeflemiştir